خانه|اخبار |گالري عكس|پيوندها
مقام معظم رهبری(مدظله): ورزش،اعتماد نفس ایجاد می‏کند.جوان را به خودش مطمئن و خاطرجمع می‏کند.

جستجو در سایت

ساعت و تاریخ

چهارشنبه ٠٥ شهريور ١٣٩٣

آمار بازدید کنندگان

بازديدکنندگان اين صفحه : 515870
بازديدکنندگان امروز : 1514
کل بازديدکنندگان : 4277952
زمان بارگزاری صفحه : 0.5938 ثانیه

نظرسنجي

مهمترین روش برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان چیست؟

ورزش کردن
گردش و تفریح
برگزاری مسابقات و سرگرمی
برگزاری دوره های آموزشی
همه موارد

پیوندها

 

اخبار رویدادها

در مجمع عالی راهبردی سازمان بسیج ورزشکاران آذربایجانشرقی
سید محمد شروین اسبقیان به سمت رییس مجمع عالی راهبردی سازمان بسیج ورزشکاران آذربایجانشرقی انتخاب شد
مجمع عالی راهبردی سازمان بسیج ورزشکاران آذربایجانشرقی با حضور سردار آذرنوش رییس سازمان بسیج ورزشکاران کشور و سرگوههای صالحین ، کانونهای بسیج ورزشکاران شهرستانها ، جانبازان و نخبگان هیاتهای ورزشی برگزار شد و سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی با حداکثر آراء به سمت رییس مجمع عالی راهبردی سازمان بسیج ورزشکاران آذربایجانشرقی انتخاب شد. در این مجمع همچنین مسعود ژاله رجبی رییس هیات تنیس روی میز آذربایجانشرقی به سمت نائب رییس ، رسول برپور دبیر ، جواد ششگلانی بازرسی اصلی و خانم لیلا جاویدان معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل به سمت بازرس علی البدل انتخاب شدند.
 ١١:٢٣ - چهارشنبه ٥ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
بمناسبت هفته دولت
سالن ورزشی چند منظوره گنجینه کتاب هشترود به بهره برداری رسید
بمناسبت هفته دولت و با حضور حسن مستفید فرماندار ، غلامحسین شیری نماینده مردم شهرستان هشترود و سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی ، سالن ورزشی چند منظوره گنجینه کتاب هشترود به بهره برداری رسید. سالن ورزشی چند منظوره گنجینه کتاب هشترود با هزینه ای بالغ 11 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی افتتاح شد. در هفته دولت مجتمع ورزشهای رزمی میانه در 3 طبقه دارای 6 سالن تمرینی با هزینه ای بالغ بر 17 میلیارد ریال از اعتبارات استانی و سالن ورزشی چند منظوره ولیعصر میانه در 2 طبقه در 1400 مترمربع با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری خواهد رسید.
 ١١:١٤ - چهارشنبه ٥ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس هیات انجمنهای ورزشی آذربایجان شرقی:
15 رشته فعال در استان را مدیریت می کنیم
رئیس هیات انجمنهای ورزشی استان آذربایجان شرقی گفت: ما در استان 13 شهرستان فعال داریم و 15 رشته تحت پوشش را مدیریت می کنیم. "هوشنگ سروش" در گفت و گو با سایت خبری فدراسیون انجمنهای ورزشی با بیان این مطلب افزود: هیات آذربایجان شرقی در رشته های دارت، ورزشهای هوایی، راگبی، جت اسکی، اسکی روی آب و سپک تاکرا شرایط مناسبی دارد و در رشته راگبی یک تیم در لیگ برتر و دو تیم در دسته اول و در لیگ برتر سپک تاکرا هم دو تیم خوب و آماده داریم. وی اظهار داشت: بدلیل نداشتن زمین چمن اختصاصی در رشته های کریکت و بیس بال فعالیت نداریم و البته به دنبال رفع این معضل هستیم.
 ١١:٠٧ - چهارشنبه ٥ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
بمناسبت هفته دولت و در ادامه ملاقات های مردمی
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی به مشکلات جامعه ورزشی و جوانان رسیدگی کرد
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی بمناسبت هفته دولت و در ادامه ملاقات های مردمی خود به مشکلات جامعه ورزشی و جوانان 20 نفر از مردم استان رسیدگی کرد. در جریان ملاقات مردمی اکبر فرج الهی معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان نیز حضور داشت و پاسخگوی مراجعین بود. صدور دستورات مقتضی توسط مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در چارچوب و محدوده قانونی و اختیارات بود. در این دیدار مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با پیشکسوتان ، ورزشکاران ، قهرمانان ، مدیران باشگاههای ورزشی ، تشکل های مردم نهاد ، عموم مردم و برخی روساء هیاتهای ورزشی دیدار کرد. بمناسبت هفته دولت 176 برنامه فرهنگی ، ورزشی و بخش جوانان در سطح استان برگزار و 3 پروژه عمرانی ورزشی در میانه و هشترود افتتاح خواهد شد.
 ٠٧:٢٧ - چهارشنبه ٥ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی
بمناسبت هفته دولت و هفته کرامت نمایشگاه و جشنواره اوقات فراغت در تبریز دایر میشود
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت : بمناسبت هفته دولت و هفته کرامت نمایشگاه و جشنواره اوقات فراغت در تبریز دایر میشود. اسبقیان افزود : این نمایشگاه از سوی دبیرخانه ستاد ساماندهی امورجوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز و با مشارکت دستگاههای متولی اوقات فراغت با اهدافی همچون آگاه سازی و توانمندسازی مخاطبان در زمینه اوقات فراغت ، ایجاد نگرش جدید در شهروندان درخصوص اوقات فراغت ، تقویت فرهنگ بومی و ملی در حوزه اوقات فراغت و تبیین جایگاه هر یک از دستگاه های استان در این زمینه با اجرای برنامه‌هایی متنوع و شاد از 8تا 12 شهریور ماه سال جاری در محل فرهنگسرای بزرگ الغدیر واقع در یکه دکان برگزار می شود.
 ١٢:١٩ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی
7 شهریور بمناسبت هفته دولت و با شعار مبارزه با مواد مخدر در20 شهرستان همایش های بزرگ پیاده روی برگزار خواهد شد/ تفرجگاه عون ابن علی تبریز شاهد همایش کوهروی بزرگ همگانی و خانوادگی
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت : در 20 شهرستان بمناسبت هفته دولت و با شعار مبارزه با مواد مخدر همایش های پیاده روی و در تبریز همایش کوهروی همگانی و خانوادگی برگزار خواهد شد. سید محمد شروین اسبقیان در ادامه بیان کرد : در شهر تبریز در تفرجگاه عون ابن علی شاهد همایش کوهروی بزرگ همگانی و خانوادگی خواهیم بود. وی افزود : در این همایش نیز جامعه ورزشی با حضور در مزار شهدای گمنام 8 سال جنگ تحمیلی با آرمانهای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی تجدید بیعت کردند. سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در ادامه تصریح کرد: پرداختن به ورزش همگانی باید به رفتار اجتماعی تبدیل شود.
 ١٢:١٤ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در نشست تخصصی هیات کوهنوردی آذربایجانشرقی
وزیر ورزش و جوانان با اقدامات و دیدگاههای غیرسیاسی ، شجاعانه و کاملا ورزشی خود جامعه ورزشی را امیدوار کرده است
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در نشست تخصصی هیات کوهنوردی آذربایجانشرقی گفت : وزیر ورزش و جوانان با اقدامات و دیدگاههای غیرسیاسی ، شجاعانه و کاملا ورزشی خود جامعه ورزشی را امیدوار کرده است. وی در این نشست تصریح کرد :تلاش و تمامی سیاست های دکتر گودرزی ، معاونین و بدنه وزارت ورزش و جوانان بر مبنای عقلانیت و آرامش و غیر سیاسی بودن صورت گرفته و همان گونه که رئیس جمهوری نیز به نقدهایی که نسبت به دولت ارائه می شود توجه ویژه دارد، وزارت ورزش و جوانان هم به تأسی از سیاست های دکتر روحانی این موضوع را پیگیری می کند. سید محمد شروین اسبقیان ادامه داد : از روزی که دکتر گودرزی وزیر این وزارتخانه انتخاب شده اند شاهد روند رو به رشدی در ورزش کشور شاهد بوده ایم و امروز خوشحال هستیم که در راس هرم وزارت ورزش وجوانان شخصیتی کاملا ورزشی حضور دارند، حضور دکتر گودرزی در راس هرم وزارت ورزش و جوانان و دکتر سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با آن همه سوابق درخشان و دکتر خادم قهرمان کشتی جهان و المپیک بعنوان معاون هماهنگی امور استانها نوید روزهای خوبی را به ورزش می دهد و قطعا دکتر گودرزی در جریان مشکلات ورزش کشور بوده است.
 ١٠:٥٧ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست تخصصی هیات کوهنوردی آذربایجانشرقی
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی از عظیم قیچی ساز فاتح 13 قله بالای 8000 متر جهان تجلیل کرد
در نشست تخصصی هیات کوهنوردی آذربایجانشرقی ، سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی از عظیم قیچی ساز فاتح 13 قله بالای 8000 متر جهان تجلیل کرد. اسبقیان در این نشست لوح تقدیر از سوی دکتر اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجانشرقی و لوح اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی به همراه جایزه نقدی را به وی اهداء کرد. در این آیین مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت : عظیم قیچی ساز اسطوره ورزش استان و افتخار ملی است. وی در این نشست افزود : رکوردهای قیچی ساز در طول کمتر از 6 سال و نیکم سال و ثبت صعود به 13 قله بالای هشت هزار متر در این مدت افتخاری است که هیچ انسانی در جهان به آن دست نیافته است و برای ثبت رکورد صعود به 14 قله بالای 8000 متر در مدت کمتر از 7 سال تمام تلاش برای حل مشکل اعزام با حمایت وزیر ورزش و جوانان ، معاونین وی و مسئولین استانی و کلان شهر تبریز خواهد بود.
 ١٠:٤٩ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی: راه آرامش و امید از میان برنامه ریزی می گذرد
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت : همه سازمانها و نهادها باید در بحث فرا بخشی جوانان همراه با وزارت ورزش و جوانان حرکت کنند . به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمد اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز و دبیر اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت وشعار امید و آرامش در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش وجوانان گفت: امید و آرامش وآینده پژوهی از کلید واژه های مباحث اجتماعی محسوب می شوند وآینده پژوهی یکی از اساسی ترین وجدید ترین مباحث حوزه اجتماعی به خصوص حوزه جوانان است. نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اهمیت و نقش پزوهش و آموزش مخصوصا در حوزه جوان افزود:راه رسیدن به امید و آرامش از میان برنامه ریزی می گذرد و برنامه ریزی در دنیای مدرن به خصوص دنیای مدرن جوانان نمی تواند فقط وفقط بر پایه ارقام و آمار صورت گیرد. پس قدم اول برنامه ریزی و آینده پژوهی است.
 ١٠:٤٧ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی:
3 پروژه عمرانی ورزشی در میانه و هشترود بمناسبت هفته دولت افتتاح خواهد شد
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در تببین برنامه های هفته دولت گفت : 3 پروژه عمرانی ورزشی در میانه و هشترود افتتاح خواهد شد. وی در خصوص برنامه های عمرانی در استان گفت : در هفته دولت مجتمع ورزشهای رزمی میانه در 3 طبقه دارای 6 سالن تمرینی با هزینه ای بالغ بر 17 میلیارد ریال از اعتبارات استانی ، سالن ورزشی چند منظوره ولیعصر میانه در 2 طبقه در 1400 مترمربع با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد و 500 میلیون ریال و سالن ورزشی چند منظوره گنجینه کتاب هشترود با هزینه ای بالغ 11 میلیارد ریال آماده بهره برداری و افتتاح است .
 ١٠:٣١ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
6 و 7 شهریور
آذربایجانشرقی میزبان رقابتهای رالی قهرمانی کشور جام تراکتور بمناسبت هفته دولت با شعار مبارزه با مواد مخدر
آذربایجانشرقی میزبان رقابتهای رالی قهرمانی کشور جام تراکتور بمناسبت هفته دولت با شعار مبارزه با مواد مخدر خواهد بود. این رقابتهای دو روزه 6و 7 شهریور در 2 مرحله و مسیر طراحی شده است و بر اساس اعلام هیات اتومبیلرانی و موتورسواری آذربایجانشرقی مرحله اول رقابتها ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 6 شهریور با حضور 45 خودرو از سراسر کشور در مسیر شرکت تراکتورسازی ، کمربندی ، سه راهی اهر ، بخشایش و هریس برگزار میشود. مرحله دوم این رقابت نیز روز جمعه 7 شهریور ساعت 8 صبح در مسیر هریس ، شهرک اجی چای ، شاملو ،؛ روستای خواجه ، سهر اهی اهر ، کمربندی و شرکت تراکتورسازی برگزار خواهد شد.
 ٠٨:٤٤ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال؛
غفور به تبریز نیامد/ میکاییل تاجر و بهزاد حیدر شاهی خرید جدید تبریزی ها
با پیوستن میکاییل تاجر به تیم والیبال شهرداری تبریز احتمال حضور غفور در این تیم به صفر رسید. همچنین شهرداری چی ها در پست پاسور بهزاد حیدر شاهی پاسور دوم فصل گذشته پیکان را نیز به خدمت گرفتند. از بازیکنان فصل گذشته تیم والیبال شهرداری تبریز هم حسن صنوبر ،عادل هوشیار،علی بهبودی،اکبر ولایی و سیامک مرندی تا کنون قرارداد خود را با این تیم تمدید کرده اند. پیش از این بهرام فرید و سعید مصطفی وند حضورشان در تیم شهرداری تبریز قطعی شده بود.
 ٠٨:٢٣ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اخبار فوتبالی
جام باشگاه‌های فوتسال آسیا تیم فوتسال دبیری انتقام گرفت و صعود کرد/شهرداری نماینده تبریز در لیگ آزادگان
تیم فوتسال دبیری تبریز با پیروزی 7 بر 2 برابر القادسیه کویت به مرحله نیمه نهایی جام باشگاه‌های آسیا صعود کرد. تیم فوتسال دبیری تبریز در دومین مسابقه خود در جام باشگاه‌های آسیا به مصاف تیم القادسیه کویت رفت. تیم کویتی در دقیقه پنج نخستین گل بازی را به ثمر رساند اما در دقیقه 11 مرتضی عزتی گل تساوی را زد؛ در 10 ثانیه مانده به انتهای نیمه اول بازی نصرالله مومن گل دوم تیم دبیری را وارد دروازه تیم کویتی کرد تا دبیری برنده به رختکن رود. شاگردان شمس نیمه دوم را نیز طوفانی آغاز کردند و در دقیقه 25 بابک اکبری و در دقیقه 29 فرید نمازی گل‌های سوم و چهارم تیم دبیری را به ثمر رساندند. در دقیقه 30 موانی بازیکن تیم القادسیه برای تیم خود گلزنی کرد، اما در 10 دقیقه باقیمانده تیم دبیری تبریز سه گل دیگر توسط بهروز جعفری، جواد اصغری‌مقدم و وحید شفیعی به ثمر رساند تا این بازی را با نتیجه هفت بر دو به سود خود به اتمام برساند. تیم دبیری تبریز دیروز نیز تیم بانک بیروت لبنان را پنج بر یک شکست داده بود؛ با این پیروزی تیم دبیری تبریز 6 امتیازی شده و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. تیم دبیری تبریز سال گذشته در جام جهانی کوچک برابر تیم القادسیه کویت با نتیجه 11 بر سه شکست خورده بود و در این بازی انتقام شکست خود را از حریف عربی گرفت.
 ٠٨:٠٠ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در جمع خبرنگاران بمناسبت هفته دولت :
وقت مدال آوری آذربایجانشرقی در المپیک فرا رسیده است/به دنبال رفتن روی سکو در المپیک ریودوژانیرو هستیم/3 پروژه عمرانی ورزشی در میانه و هشترود افتتاح وبیش از 176 برنامه ها فرهنگی و ورزشی و همگانی در هفته دولت در آذربایجانشرقی اجرا میشود/35 پروژه ورزشی در آذربایجان شرقی در حال ساخت است
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در تببین برنامه های هفته دولت گفت : 3 پروژه عمرانی ورزشی در تبریز افتتاح و بیش از 176برنامه ها فرهنگی و ورزشی و همگانی در هفته دولت در استان برگزار میشود. وی بر اطلاع رسانی و انعکاس خدمات ارائه شده دولت به ویژه در هفته دولت در جامعه تاکید کرد و افزود: فعالیت های ادارات در حوزه های مختلف علمی، آموزشی فرهنگی و ورزشی را باید به اطلاع مردم رسانده شود. اسبقیان هفته دولت را بهترين فرصت براي اطلاع رساني از خدمات و فعاليت هاي دستگاه هاي اجرايي به مردم عنوان كرد و بیان داشت: در اين زمينه دستگاه ها و سازمانها مي توانند با شيوه هاي مناسب و جذاب و متنوع اطلاع رساني مناسبي از عملكرد و فعاليت هاي خودشان را به مردم منعكس کنند. مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی، شهيدان رجايي و باهنر را اسوه و الگوي دولتمردان در خدمتگزاري به مردم دانست و افزود: نقش مردم در حمايت از نظام و مسوولان در خنثي شدن توطئه هاي دشمنان در بيان ناكارامدي مسئولان مهم و سازنده است.
 ٢٣:٠٠ - يکشنبه ٣ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشت شمشیرباز اعزامی به بازی های آسیایی اینچئون اعلام شدند
فرزاد باهر ارسباران شمشیرباز آذربایجانشرقی و علیرضا وصالی داور تبریزی جواز حضور در اینچوان را کسب کردند
رییس فدراسیون شمشیربازی گفت : هشت شمشیرباز از ایران به بازیهای اسیایی اینچئون اعزام می شوند و فرزاد باهر ارسباران شمشیرباز آذربایجانشرقی و علیرضا وصالی داور تبریزی جواز حضور در اینچوان را کسب کردند. فضل اله باقرزاده روز دوشنبه درنشست خبری فدراسیون های اعزامی به اینچئون با خبرنگاران افزود:در اسلحه سابر مجتبی عابدینی، محمد رفعتی، علی پاکدامن و فرزاد ارسباران و در اسلحه اپه محمد رضایی، علی یعقوبیان، سید صادق عابدی و طاهر آشوری به هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون اعزام خواهند شد. وی همچنین از حضور علیرضا وصالی رییس کمیته داوران فدراسیون به عنوان تنها داور ایرانی در بازی های آسیایی خبر داد
 ١٦:٢٩ - دوشنبه ٣ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

یادداشت و سخن روز

شعار هفته دولت :

آرامش و امید

اوقات شرعی

آب و هوا

عناوین مهم خبری

سید محمد شروین اسبقیان به سمت رییس مجمع عالی راهبردی سازمان بسیج ورزشکاران آذربایجانشرقی انتخاب شد
سالن ورزشی چند منظوره گنجینه کتاب هشترود به بهره برداری رسید
15 رشته فعال در استان را مدیریت می کنیم
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی به مشکلات جامعه ورزشی و جوانان رسیدگی کرد
بمناسبت هفته دولت و هفته کرامت نمایشگاه و جشنواره اوقات فراغت در تبریز دایر میشود
7 شهریور بمناسبت هفته دولت و با شعار مبارزه با مواد مخدر در20 شهرستان همایش های بزرگ پیاده روی برگزار خواهد شد/ تفرجگاه عون ابن علی تبریز شاهد همایش کوهروی بزرگ همگانی و خانوادگی
وزیر ورزش و جوانان با اقدامات و دیدگاههای غیرسیاسی ، شجاعانه و کاملا ورزشی خود جامعه ورزشی را امیدوار کرده است
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی از عظیم قیچی ساز فاتح 13 قله بالای 8000 متر جهان تجلیل کرد
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی: راه آرامش و امید از میان برنامه ریزی می گذرد
3 پروژه عمرانی ورزشی در میانه و هشترود بمناسبت هفته دولت افتتاح خواهد شد

ادارات ورزش وجوانان شهرستانها | پيشنهادات و نظرات | ارتباط با ما | شماره تلفن های داخلی اداره کل

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به اداره كل تربيت بدني استان آذربايجان شرقي می باشد.  طراحی شده توسط سیستم مدیریت محتوای آریانیک.