خانه|اخبار |گالري عكس|پيوندها
مقام معظم رهبری(مدظله): ورزش،اعتماد نفس ایجاد می‏کند.جوان را به خودش مطمئن و خاطرجمع می‏کند.

جستجو در سایت

ساعت و تاریخ

سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٣

آمار بازدید کنندگان

بازديدکنندگان اين صفحه : 527970
بازديدکنندگان امروز : 2811
کل بازديدکنندگان : 4366990
زمان بارگزاری صفحه : 0.5000 ثانیه

نظرسنجي

مهمترین روش برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان چیست؟

ورزش کردن
گردش و تفریح
برگزاری مسابقات و سرگرمی
برگزاری دوره های آموزشی
همه موارد

پیوندها

 

 

اخبار رویدادها

UCI اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری اعلام کرد :
تور بین المللی دوچرخه سوار ایران (آذربایجان) سال آینده نیمه حرفه ای برگزار خواهد شد
اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری تقویم ورزشی خود در سال 2015 میلادی را منتشر کرد. دراین تقویم زمان برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) از 27 اردیبهشت تا اول خرداد 94 و در 6 مرحله اعلام شده است. با توجه به گزارش مثبت نمایندگان فدراسیون جهانی از تور ایران - آذربایجان و بررسی سطح کمی و کیفی تور در بخش جاده فدراسیون جهانی دوچرخه سواری وبعد از بحث و بررسی در مراحل مختلف،اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری موافقت خود را برای برگزاری تور دوچرخه سواری بین الملیل ایران - آذربایجان در سطح 2-1 (نیمه حرفه ای) در سال 1394 اعلام کرد. تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان در سالجاری در دوره بیست و نهم بصورت آزمایشی در سطح 2-1 برگزار شد و بخاطر برگزاری مطلوب تور و رضایت نمایندگان فدراسیون جهانی از شکل و کیفیت اجرای دور 29 و برای اولین و بطور رسمی تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان سال آینده در سطح 2-1 (نیمه حرفه ای) برگزار خواهد شد.
 ٢٣:٠٨ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
حسن استوارآذر مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجانشرقی:
ازدواج بخش مهمی از دین و دیانت جوانان است
حسن استوارآذر مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجانشرقی در آیین تجلیل از خیرین و خادمین امر ازدواج آذربایجانشرقی و چهارمین جشنواره پیوند آسمانی گفت : ازدواج بخش مهمی از دین و دیانت جوانان است. وی در این آیین تصریح کرد : ازدواج ، جوانمردی و گذشت را در جوان افزایش می دهد و سنت حسنه حضرت رسول اکرم (ص) عامل بسیار مهم و حیاتی در جامعه در کاهش معضلات اجتماعی است . استوارآذر در ادامه بیان کرد : سنگینی مهریه و تجملات ویانگرر ازدواج خواسته دین اسلام نبوده و نیست و مهریه سنگین دغدغه بزرگی برای خانواده مبدل شده است و بسیاری از خانواده ها و جوانان را زمین گیر کرده است و راه را برای جوانان برای ازدواج مسدود کرده است. وی در این خصوص افزود : الگو سازی در خانواده و فرهنگ سازی ازدواج آسان نیاز اصلی جامعه کنونی بوده و مشکل ازدواج آسان جوانان در کنار خوشبختی ، آینده جوانان و نیازهای مسکن و شغل بایستی حل شود. وی حقوق خانواده ، احترام زوجین ، آگاه سازی وظایف زوجین در بخشهای دینی ، اخلاقی و حقوقی از دیگر مولفه های مهم در زندگی مشترک دانست.
 ٢١:٠٢ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی
گسترش ازدواج آسان در جامعه سلامت اجتماعي را تضمين مي كند
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در آیین تجلیل از خیرین و خادمین امر ازدواج آذربایجانشرقی و چهارمین جشنواره پیوند آسمانی گفت : فرهنگ سازي براي گسترش ازدواج آسان سلامت اجتماعي جامعه را تضمين مي كند. وی افزود: ازدواج مهمترين و اصلي ترين عامل پاكي و سلامت زيستن است و در صورت سلامت زندگي انسان ها سلامت اجتماعي ايجاد خواهد شد. وي گفت: ازدواج سنت حسنه نبوي و مكتب اسلام بوده و مظهر عشق و علاقه، تندرستي و سلامت است و نبايد افراط جويي هاي بي مورد و زياده طلبي ها باعث ايجاد مانع بر سر راه اين سنت حسنه شود. اسبقیان اظهار كرد: جوانان با سرلوحه قرار دادن ازدواج حضرت علي (ع ) و فاطمه (س) ساده زيستي و وفا داري به حريم مقدس خانواده را از اميرمومنان و همسر گرانقدرش فرا گيرند و اين پيوند مقدس الگوي خوبي براي جوانان مسلمان در تشكيل خانواده است. وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : ترویج فرهنگ ازدواج آسان بسیاري از مشکلات اجتماعی را از میان می برد.
 ٢١:٠٠ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور سردار استوار آذر مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجانشرقی
چهارمین جشنوراه پیوند آسمانی و آیین تجلیل از خیرین و خادمین امر ازدواج آذربایجانشرقی رگزار شد
آیین تجلیل از خیرین و خادمین امر ازدواج آذربایجانشرقی و چهارمین جشنواره پیوند آسمانی با حضور با حضور سردار استوار آذر مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجانشرقی ، مدیر کل ورزش و جوانان ، مدیر کل بهزیستی استان ، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان ، معاون فرهنگی شهرداری تبریز در فرهنگ سرای الغدیر برگزار شد. در این آیین که با حضور بیش از 400 از زوجین جوان برگزار شد از 22 نفر از خیرین و خادمین امر ازدواج تجلیل و قدردانی شد. در این آیین مهدی گوهریان تهیه کننده فعال صدا و سیما در خوزه خانواده و ازدواج ، سیفعلی نامور تامین کننده جهیزیه برای بی بضاعتان ، حجت الاسلام و المسلمین شیخ جواد بنابی امام جماعت فعال در امر ازدواج ، ساناز شهابی خبرنگار فعال در امر خانواده و ازدواج ، دکتر کافی احمدی نویسنده فعال در حوزه ازدواج و خانواده ، حسین قربانی دولت آبادی قاضی فعال در حوزه ازدواج و خانواده ، مینو مهینی کارشناس فعال در حوزه ازدواج و خانواده ، علی اصغر اصل قندی معتمد محل در امر ازدواج ، جلیل باباپور خیرالدین مشاور و متخصص فعال در حوزه مشاوره های ازدواج و خانواده ، سید حسن سیدی ثانی مدیر حوزه علمیه فعال در امر ازدواج ، یوسف خیری نماینده ولی فقیه فعال در دانشگاه در حوزه ازدواج و خانواده ، طاهر علمی معاون فعال در حوزه ازدواج ، حجت الاسلام حمیدی خطیب فعال در امر ازدواج ، ابراهیم ارمغانی کلوانق دفرتخانه فعال در امر ثبت ازدواج ، حجت الاسلام حمید محمودی موسسه غیردولتی فعال در امر ازدواج ، علی رضا جوادی فام مدرس فعال در امر ازدواج ، حسن سعیدی اصل رییس شعبه برتر در ارائه بیشترین تسهیلات برای زوجهای جوان ، پری درستی واسط فعال در حوزه ازدواج ، رقیه عبدیان همسر جانباز و الگو ساز در امر ازدواج ، امیر رستمی مرکز آموزشی و فرهنگی برتر در حوزه ازدواج ، دکتر محسن ارشد زاده مدیر کل بهزیستی استان به عنوان دستگاه برتر در حوزه ازدواج و حسین دشتی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ره به عنوان دستگاه برتر در امر ازدواج تجلیل و قدردانی شد.
 ٢٠:٥٨ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
یوسف کرمی از تیم ملی تکواندو خداحافظی کرد
یوسف کرمی مرد طلایی ورزش آذربایجانشرقی و قهرمان بی همتای ورزش میانه و دارنده مدال برنز تکواندو المپیک آتن پس از باخت در اولین مسابقه اش در هفدهمین دوره بازیهای آسیایی ضمن عذرخواهی از تمامی ایرانیان از تیم ملی تکواندو خداحافظی کرد. یوسف کرمی 31ساله پس از انکه از دور رقابت های وزن منهای 74 کیلوگرم تکواندو بازیهای آسیایی 2014 اینچئون حذف شد، به خبرنگار اعزامی ایرناگفت: از سال 70 تاکنون در رشته تکواندو فعالیت کرده ام و از زمان حضورم تاکنون با تمام توان برای افتخار آفرینی تلاش کرده ام. وی بااظهارشرمندگی از مسئولان ورزش ومردم ایران ادامه داد: اینچئون چهارمین دوره حضور من دربازیهای آسیایی بود وامیدوار بودم که با مدالی خوشرنگ تر از دنیای تکواندو خداحافظی کنم. کرمی در پایان از حمایت های مردم و مسئولان قدردانی کرد.
 ١٥:٥٦ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در آیین تجلیل و بدرقه از کاروان غدیر جانبازان ، معلولین و نابینیان و کم بینایان اعزامی به بازیهای پارآسیایی اینچئون کره جنوبی:
اخلاق و منش قهرمانی مهم تر از مدال و عنوان است
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اخلاق، رفتار و منش قهرمانی، مهمتر از کسب نشان و عنوان است. سعید شبستری خیابانی روز سه شنبه در آیین بدرقه کاروان اعزامی ورزشکاران استان به بازی های پارا آسیایی کره جنوبی افزود: بالاترین انتظاری که از این کاروان داریم، کسب نشان های اخلاق در این بازی هاست و کسب سکوها و به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران در اولویت بعدی است. وی گفت: جانبازان و معلولان به رغم محدودیت ها و نبود امکانات ورزشی مناسب توانسته اند خود را در سطح جهانی معرفی کنند و این بی شک در سایه تلاش، همت و اعتقاد آنهاست. شبستری اظهار کرد: جانبازان و معلولان نشان داده اند که نه تنها سربار جامعه نیستند بلکه برای جامعه افتخار آفرینی می کنند و این کار آنها جای تقدیر دارد.
 ١٣:٢٩ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در آیین تجلیل و بدرقه از کاروان غدیر جانبازان ، معلولین و نابینیان و کم بینایان اعزامی به بازیهای پارآسیایی اینچئون کره جنوبی:
آذربایجانشرقی سهم بزرگی در افتخار آفرینی کاروان غدیر در پارآسیایی اینچئون خواهد داشت
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در آیین تجلیل و بدرقه از کاروان غدیر جانبازان ، معلولین و نابینیان و کم بینایان اعزامی به بازیهای پارآسیایی اینچئون کره جنوبی گفت: آذربایجانشرقی سهم بزرگی در افتخار آفرینی کاروان غدیر در پارآسیایی اینچئون خواهد داشت اسبقیان در ادامه افزود : جانبازان و معلولان ورزشکار همواره برای ایران اسلامی افتخار آفرینی کرده اند و به امید خدا در این دوره بازی های پاراآسیایی نیز افتخار آفرینی خواهند کرد. سیدمحمد شروین اسبقیان با تبریک کسب نشان طلای پرویز هادی در کشتی و نقره فرزاد باهر ارسباران در شمشیربازی بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی، افزود: به طور یقین و با حضور افراد ورزشی در وزارتخانه، این موفقیت ها ادامه خواهد داشت. وی گفت: کاروان 270 نفره ایران به رغم کاهش تعداد ورزشکاران نسبت به دوره قبل، عملکرد خوبی داشته و مدال های خوبی گرفته و امیدواریم ورزشکاران در پاراآسیایی نیز خوش بدرخشند. سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت : 21 ورزشکار ، مربی ، داور و سرپرست از آذربایجانشرقی سفیران ورزشی ایران در بازیهای پارآسیایی اینچوان کره جنوبی خواهند بود.
 ١٣:٢٣ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور دکتر شبستری معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجانشرقی
آیین تجلیل و بدرقه از کاروان غدیر جانبازان ، معلولین و نابینیان و کم بینایان اعزامی به بازیهای پارآسیایی اینچئون کره جنوبی برگزار شد
آیین تجلیل و بدرقه از کاروان غدیر جانبازان ، معلولین و نابینیان و کم بینایان اعزامی به بازیهای پارآسیایی اینچئون کره جنوبی با حضور دکتر شبستری معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجانشرقی ، سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان ، دکتر ارشد زاده مدیر کل بهزیستی ، بهروز مهدوی معاون مدیر کل امور اجتماعی ، علی کشفیا رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین و 21 ورزشکار ، مربی ، سرپرست و داور اعزامی به کره جنوبی برگزار شد. در این آیین از اسماعیل حسین پور چراغلو در رشته بسکتبال با ویلچر ، حسین ممی پور ، محمد رضا یعقوبی ، علی کشفیا ( سرپرست ) و رضا کوجواری ( مربی )در رشته تنیس با ویلچر ، الناز عونی رشته تیراندازی ، جلال خاکزادیه ، مرضیه صدقی ، سیامک صالح فرجزاده ،محمدعلی ملک پور و مهدی هاشم زاده ، بهمن رضایی و فیروز کاظم زاده ( مربی) دوومیدانی ، امیر پوررضوی ، بهزاد زاد علی اصغر رشته فوتبال 5 نفره ، ابراهیم فیروزی و مرتضی اکرمی والیبال نشسته ( داور ) ، رقیه نعمتی در رشته والیبال نشسته بانوان ، احمد دلجوان قدرتی مربی تیم وزنه برداری ، میثم بنی طبا جودوی نابینایان ، حامد اصغریان شنای نابینایان در اینچوان حضور خواهند داشت ، تجلیل شد.
 ١٣:١١ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازی های آسیایی 2014؛
تیم ملی کبدی ایران با شکست میزبان مدال برنز خود را قطعی کرد/ مدال برنز میثم قجر-هادی تاجیک –سیدمهدی موسوی و مجید بهرامی نمایندگان آذربایجانشرقی در کبدی
تیم ملی کبدی ایران در دومین دیدار خود در هفدهمین دوره بازیهای آسیایی اینچئون به مصاف تیم کره جنوبی رفت و توانست حریف را با نتیجه 41 بر 22 از پیش روی بردارد تیم ملی کبدی با شکست کره جنوبی مدال برنزش قطعی شد و فردا برای صدرنشینی در گروه خود به مصاف ژاپن می رود و مدال برنز میثم قجر-هادی تاجیک –سیدمهدی موسوی و مجید بهرامی نمایندگان آذربایجانشرقی در کبدی قطعی شد. ملی پوشان کبدی در مرحله بعد به مصاف یکی از تیم های هند یا پاکستان خواهد رفت که تا دو ساعت دیگر این دو تیم با هم مسابقه می دهند. تیم ملی کبدی ایران در نخستین دیدار نیز که ششم مهرماه برگزار شده بود، مالزی را با نتیجه 56 بر 22 شکست داده بود. سرمربیگری تیم ملی کبدی کشورمان با غلامرضا مازندرانی است. هفدهمین دوره بازیهای آسیایی 2014 به میزبانی کره جنوبی از 28 شهریور ماه آغاز شده و تا 12 مهرماه ادامه خواهد یافت.
 ١٢:٠٩ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین نماینده فوتبال ساحلی تبریز نیز به لیگ برتر وارد شد
تیم شهرداری نوین تبریز به لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور راه یافت
تیم فوتبال ساحلی شهرداری نوین تبریزبا کسب دومین پیروزی متوالی خود در مسابقات مرحله نهایی لیگ دسته اول که در بندر گناوه جریان دارد، به لیگ برتر راه یافت. دراین دیدار که عصر دوشنبه در ورزشگاه شهدای ساحلی خلیج فارس بندرگناوه برگزار شد ، نماینده تبریز با نتیجه 6 بر3 تیم خیبر خرم آباد را شکست داد وبا کسب شش امتیاز جواز حضور درلیگ برتر را بدست آورد.
 ٠٧:٥٥ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازی های آسیایی 2014؛
یوسف کرمی به حریف ازبکستانی باخت/ خداحافظی زودهنگام کاپیتان/کرمی: می‌خواستم با مدال بازگردم، اما شرمنده مردم شدم/ ضربه حریفم به من نخورد
یوسف کرمی نماینده وزن 87- کیلوگرم تیم ملی تکواندو مقابل نماینده ازبکستان شکست خورد. یازدهمین روز از هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون در حالی پیگیری می‌شود که امروز (سه‌شنبه) یوسف کرمی نماینده وزن 87- کیلوگرم و کاپیتان تیم ملی تکواندوی کشورمان از شهر میانه ، دارنده مدال برنز المپیک، 2 مدال طلای بازی‌های آسیایی و مدال طلای جهان و آسیا نیز در فینالی زودهنگام با "جسور بایکازوف" از کشور ازبکستان دیدار کرد و با شکست مقابل حریف خود از گردونه رقابت‌ها کنار رفت. نماینده ازبکستان طلا و نقره قهرمانی آسیا و مدال برنز گرندپریکس قزاقستان را در کارنامه دارد، یکبار در فینال قهرمانی آسیا 2014 و با نادآوری، مقابل کرمی به برتری دست یافته است. کاپیتان تیم ملی تکواندو گفت: می‌خواستم در چهارمین حضورم در بازی‌های آسیایی با مدال به ایران بازگردم اما شرمنده مردم شدم. یوسف کرمی کاپیتان تیم ملی تکواندو پس از شکست مقابل نماینده ازبکستان در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون اظهار داشت: ضربه سه امتیازی حریف به من اثابت نکرده بود، اما داوران رای را به سود حریفم اعلام کردند. من در ادامه تمام تلاشم را کردم و اختلاف امتیازاتم را به یک رساندم و اگر چند ثانیه ببشتر زمان داشتم برنده از زمین خارج می‌شدم. این تکواندوکار یکبار مرا برده بود که در همان مقطع نیز ضربه اش به من نخورد و امرور باز هم این اتفاق تکرار شد.
 ٠٧:٤٤ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازی های آسیایی 2014؛
پرویز مردانی نماینده‌ آذربایجانشرقی در دوچرخه سواری کوهستان به مقام دهمی رسیدچایچی: از عملکرد شکری و مردانی راضی هستیم/ وزیر روحیه خوبی به بچه‌ها داد
پرویز مردانی نماینده دوچرخه سواری کوهستان کشورمان به مقام دهمی هفدهمین دوره بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی دست یافت. نماینده‌های ایران امروز در دوچرخه سواری کوهستان با رقبای خود به رقابت پرداختند و در پایان به رتبه‌های نهمی و دهمی رضایت دادند. در این بخش ایران دو نماینده داشت، که فراز شکری و پرویز مردانی نتوانستند رقابت نزدیکی با حریفان خود از کشورهای کره جنوبی، ژاپن، ازبکستان، اندونزی و قزاقستان و ... داشته باشند.
 ٠٧:٣٤ - سه شنبه ٨ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازي هاي آسیایی 2014
تیم 4 در 400 متر ایران به دلیل خطا حذف شد و سجاد هاشمی دونده المپیکی استان از رسیدن به مدال بازماند
تیم 4 در 400 متر ایران به دلیل خطا در مرحله مقدماتی مسابقات این ماده از بازي هاي آسیایی 2014 حذف شد تا سجاد هاشمی دونده المپیکی استان از رسیدن به مدال بازماند. تیم ایران با ترکیب مهدي رحیمی، مهدي زمانی، احسان طهماسبی و سجاد هاشمی به میدان رفت اما به دلیل خطا نتوانست جایگاهی در گروه خود به دست بیاورد. تا پایان روز دهم هفدهمین دوره بازیهای آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی ورزشکاران آذربایجانشرقی پرویز هادی و فرزاد باهر ارسباران در رشته های کشتی آزاد و شمشیربازی موفق به کسب مدال های طلا و نقره شده اند و در ترکیب تیمهای هندبال و کبدی نیز نمایندگان استان شانس کسب مدال را دارند.
 ٢٠:٢٩ - دوشنبه ٧ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازی های آسیایی 2014؛
پرویز هادي مرد طلایی استان در اینچئون : باید کشتی گیر و داور را با هم شکست می دادیم
پرویز هادي مرد طلایی استان در اینچئون کره جنوبی از شهر باسمنج و کشتی گیر وزن 125 کیلوگرم ایران و دارنده عنوان مدال طلاي بازي هاي آسیایی اینچئون با انتقاد از عملکرد داوریها در این دوره از مسابقات گفت : در این بازیها کشتی گیران ایرانی باید کشتی گیر و داور را با هم شکست می دادند/ پرویز هادي پس از کسب عنوان قهرمانی بازي هاي آسیایی اظهارداشت: امیدوارم با کسب عنوان قهرمانی توانسته باشم زحمات مردم را جبران کرده باشم. وي با اشاره به اینکه براي کسب این قهرمانی زحمات زیادي کشیدم، اظهارداشت: ماه ها و به سختی براي کسب این عنوان تمرین کرده بودم و امروز پس از کسب این عنوان توانستم جواب زحمات خود را بگیریم. هادي با انتقاد از داوري هاي کشتی هفدهمین دوره بازي هاي آسیایی اینچئون، افزود: داوري ها افتضاح بود و همه علیه ما بودند البته رسول خادم این قضیه را به ما هشدار داده بود.
 ٢٠:٢٥ - دوشنبه ٧ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل و اکبر فرج الهی معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی و حبیب ستوده نژاد رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز
از فرزاد باهر ارسباران شمشیرباز تبریزی تیم ملی دارنده مدال نقره بازیهای آسیایی ایتچئون کره جنوبی استقبال شد
با حضور سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل و اکبر فرج الهی معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی و حبیب ستوده نژاد رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز ، از فرزاد باهر ارسباران شمشیرباز تبریزی تیم ملی دارنده مدال نقره بازیهای آسیایی ایتچئون کره جنوبی استقبال شد. در این آیین که در فرودگاه شهید مدنی تبریز با حضور جامعه شمشیربازی ، رییس هیات ، کادر اجرایی هیات و خانواده این قهرمان برگزار شد ، استقبال شایسته ای از این قهرمان بعمل آمد . در این آیین سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت : فرزاد باهر ارسباران یکی از امیدهای کسب مدال در المپیک 2016 برزیل خواهد بود و برای این مدال از امروز برنامه ریزی کرده ایم. در سومین روزی رقابتهای آسیایی اینچئون مدال نقره رقابتهای اسلحه سابر تیمی بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی بر سینه فرزاد باهر ارسباران شمشیرباز تبریزی نشست. تیم شمشیربازی اسلحه سابر ایران در فینال مسابقات این رشته در هفدهمین دوره بازیهای آسیایی به شکست برابر حریف کره ای به مدال نقره بسنده کرد. این تیم مرکب از مجتبی عابدینی، فرزاد باهر ارسباران و محمد رهبری برابر نماینده میزبان مغلوب شد و به مدال نقره بسنده کرد. دستاورد شمشیربازان ایران در این بازی ها همین مدال نقره بود.
 ١٩:٥٤ - دوشنبه ٧ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

یادداشت و سخن روز

پهلوانان نمی میرند.

هفته دفاع مقدس گرامی باد

اوقات شرعی

آب و هوا

عناوین مهم خبری

تور بین المللی دوچرخه سوار ایران (آذربایجان) سال آینده نیمه حرفه ای برگزار خواهد شد
ازدواج بخش مهمی از دین و دیانت جوانان است
گسترش ازدواج آسان در جامعه سلامت اجتماعي را تضمين مي كند
چهارمین جشنوراه پیوند آسمانی و آیین تجلیل از خیرین و خادمین امر ازدواج آذربایجانشرقی رگزار شد
یوسف کرمی از تیم ملی تکواندو خداحافظی کرد
اخلاق و منش قهرمانی مهم تر از مدال و عنوان است
آذربایجانشرقی سهم بزرگی در افتخار آفرینی کاروان غدیر در پارآسیایی اینچئون خواهد داشت
آیین تجلیل و بدرقه از کاروان غدیر جانبازان ، معلولین و نابینیان و کم بینایان اعزامی به بازیهای پارآسیایی اینچئون کره جنوبی برگزار شد
تیم ملی کبدی ایران با شکست میزبان مدال برنز خود را قطعی کرد/ مدال برنز میثم قجر-هادی تاجیک –سیدمهدی موسوی و مجید بهرامی نمایندگان آذربایجانشرقی در کبدی
تیم شهرداری نوین تبریز به لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور راه یافت

ادارات ورزش وجوانان شهرستانها | پيشنهادات و نظرات | ارتباط با ما | شماره تلفن های داخلی اداره کل

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به اداره كل تربيت بدني استان آذربايجان شرقي می باشد.  طراحی شده توسط سیستم مدیریت محتوای آریانیک.