خانه|اخبار |گالري عكس|پيوندها

جستجو در سایت

ساعت و تاریخ

جمعه ١٣ شهريور ١٣٩٤

آمار بازدید کنندگان

بازديدکنندگان اين صفحه : 637745
بازديدکنندگان امروز : 202
کل بازديدکنندگان : 5088240
زمان بارگزاری صفحه : 0.6250 ثانیه

نظرسنجي

بهترین راه گذراندن اوقات فراغت برای جوانان چیست؟

کلاس های آموزشی و کسب مهارت
ورزش
رفتن به اماکن تفریحی
مطالعه

پیوندها

 

اخبار رویدادها

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی با حسین رضایی بدمینتون باز طلایی آذربایجانشرقی دیدار و تجلیل کرد
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی ظهر امروز پنجشنبه با با حسین رضایی بدمینتون باز طلایی آذربایجانشرقی در رقابتهای جهانی آرژانتین دیدار و تجلیل کرد. مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در این دیدار خواستار ادامه تمرینات مستمر این قهرمان شد و افزود : تمرینات مستمر و حضور در اردوهای تیم ملی و استانی میتواند در بهبود روند صعودی هر ورزشکاری مفدی واقع شود. وی گفت : شهرستان اهر در بخش قهرمان پروری و استعدادیابی در وضعیت رو به رشدی قرار دارد و با برنامه ریزی و حمایت بیشتر بخش خصوصی میتواند به ورزش استان و کشور قهرمانان بیشتری را ارائه دهد. حسین رضایی بدمینتون باز آذربایجانشرقی به همراه تیم ملی بدمینتون ایران در بخش انفرادی به مدال طلای بیستمین دوره رقابتهای جهانی 2015 پیوند اعضاء دست یافته بود امروز در فرودگاه بین المللی تبریز مورد استقبال سرپرست هیات ، کادر اجرایی و جامعه ورزشی پیوند اعضاء و بیماران خاص و معاون ورزشی قرار گرفت و از افتخار آفرینی این قهرمان قدردانی شد. حسین رضایی در مسابقات بدمینتون انفرادی مردان در رده سنی 18 تا 29 سال حسین رضایی صاحب مدال طلا شد. تیم ملی بدمینتون ایران در بخش انفرادی بانوان و آقایان یک طلا، سه مدال نقره و دو برنز به دست آورد.
 ١٣:٥٠ - پنج شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش هیات دولت از 24 ماه تدبیر برای تقویت امید
توسعه ورزش همگانی و قهرمانی،ارتقای سلامت جسمی ، روانی و اجتماعی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی
دفتر هیات دولت با انتشار گزارشی، به تبیین رویکرد دولت یازدهم مبتنی بر «تدبیر خردورزانه» برای «احیای اعتماد مردم به دولت و بازگشت امید به جامعه برای دستیابی به آینده ای بهتر » پرداخته و گوشه هایی از تلاش آن را برای بازگشت ثبات و آرامش به اقتصاد، سیاست ، اجتماع و فرهنگ تشریح کرده است. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت این گزارش با عنوان بیست و چهار ماه تدبیر برای تقویت امید از سوی دفتر دولت تهیه شده است و هدف ان تبیین تلاشهای دولت تدبیر وامید برای بازگشت آرامش و اعتماد به اقتصاد ، سیاست و فرهنگ است در بخشی از گزارش دولت یازدهم که به مناسبت هفته دولت منتشر شد به موضوع ورزش به این شرح پرداخته شده است :
 ١١:٣٠ - پنج شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
کرمی نماینده فدراسیون شنا در رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران کشور در تبریز
رقابتهای شنای جام آذربایجان در 3 سال اخیر رشد مناسبی داشته است/ تبریز توانایی میزبانی تورنمنت های بین المللی شنا را دارد
فرشاد کرمی مسئول کمیته فنی فدراسیون شنا و نماینده فدراسیون شنا در رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران کشور در تبریز گفت : رقابتهای شنای جام آذربایجان در 3 سال اخیر رشد مناسبی داشته است. وی افزود : مسابقات شنای جام آذربایجان در تمامی بخشهای اجرایی ، برگزاری ، داوری ، فنی ، اسکان و تغدیه در سطح بسیار بالا و مناسبی برگزار شد و میتوان این رقابتها را نسبت به 2 سال پیش رو به رشد دانست. کرمی در ادامه بیان داشت : در مجموع در تمامی آیتم ها و استانداردهای لازم اجرای مسابقات رشد وجود دارد و در بخش فنی شکسته شدن 8 رکورد در این رقابتها نشان دهنده روند رو به رشد و استعدادیابی و توجه به رشته های پایه در ورزش شنای کشور است و رکورد بیش از 50 درصد ماده در تبریز شکسته شد.
 ٠٧:٤١ - پنج شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرحله دوم لیگ دوومیدانی باشگاههای کشور/
سجاد هاشمي قهرمان دوی 400 متر و شهرداري تبريز تبریز قهرمان دوی 4 در 100 متر مدادی شد و سجاد پیرآیقرچمن به مدال برنز پرتاب دیسک دست یافت
روز نخست از دومین مرحله لیگ دوومیدانی باشگاههای کشور لحظاتی پیش در ورزشگاه حافظیه شیراز به پایان رسید و سجاد هاشمي قهرمان دوی 400 متر و شهرداري تبريز تبریز قهرمان دوی 4 در 100 متر مدادی شد و سجاد پیرآیقرچمن به مدال برنز پرتاب دیسک دست یافت. در این مسابقات بیش از 150 شرکت کننده از تیم های افضل توس، بتن شيب سنقر کرمانشاه، پارس مهر فارس، سبک سازان شرق، شهرداري تبريز، شهرداري سنندج، صنعت مس کرمان، طنين موجهاي آبي، کاسپين قزوين، نفت فلات قاره ايران، نيروي هوايي و هتل ورزش خوزستان با یکدیگر به رقابت پرداختند. در این مرحله ماده دهگانه برگزار نشد و ورزشکاران عصر امروز در مواد پرتاب نیزه، 400 متر با مانع، پرش سه گام، 200 متر، 800 متر، پرش ارتفاع، پرتاب وزنه، سه هزار متر، 4 در 400 متر امدادی و 10 هزار متر به میدان خواهند رفت. در روز نخست سجاد هاشمی موفق شد در ماده دوی 400 متربا زمان 46:47 ثانیه قهرمان شد و احسان طهماسبي- سبک سازان شرق- 46:82 ثانیه دوم شد و مهدي زماني - نفت فلات قاره ايران- 47:06 ثانیه سوم شد. در ماده 4 در 100 متر شهرداري تبريز با ترکیب هادي پورمناف، سجاد هاشمي ، رضا جعفرزاده، سامان دودانلو، شهريار سيه جانيبا زمان 41:74 ثانیه قهرمان شد و پارس مهر فارس و نفت فلات قاره ايران دوم و سوم شدند. سجاد پیر آیقرچمن نیز موفق شد در پرتاب دیسک با پرتاب 55.57 متر به مدال برنز برسد.
 ٠٧:٢١ - پنج شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
در 8 ماده رکورد شنا در استخر کوتاه در رده سنی زیر 15 سال شکسته شد
رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران کشور در تبریز با قهرمان زنجان پایان یافت
رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران کشور در تبریز با قهرمان زنجان پایان یافت. در پایان 2 روز رقابت مهیج و فشرده در استخر ابادگران تبریز تیم پسران زنجان با کسب 374 امتیاز قهرمان شد و تیم اصفهان با 370 امتیاز دوم شد و تیم قزوین با کسب 360 امتیاز سوم شد. در رده بندی تیمی تیمهای شهید شوشتری نیشابور ، نیل آموزش و پرورش تهران ، کرمانشاه چهارم تا ششم شدند. در رقابتهای بعد از ظهر پایانی رقابتها در ماده 100 متر پروانه امیر سینا حسین لو از زنجان با زمان 1 دقیقه و 4 ثانیه و 34 صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد ایران را بهبود بخشید و جواد صدوقی از شهید شوشتری نیشابور دوم شد و مهرشاد افقری از اصفهان سوم شد. در ماده 50 متر کرال پشت امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز با زمان 29 ثانیه و 22 صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد ایران را ارتقاء داد و در این ماده علی فتحی از شهید شوشتری نیشابور دوم شد و محمد عارفی فر از اصفهان سوم شد. در ماده 100 متر مختلط انفرادی متین سهران از اصفهان با زمان 1 دقیقه و 8 ثانیه و 73 صدم ثانیه اول شد و علی سراوند از کرمانشاه دوم شد و متین شجاعی از زنجان سوم شد. در ماده 50 مترر گروانه امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز با زمان 28 ثانیه و 67 صدم ثانیه قهرمان شد و جواد صدوقی و امیر ماله میرچگینی دوم و سوم شدند. در ماده 4 در 100 متر مختلط تیمی تیم شهید شوشتری نیشابور با زمان 4 دقیقه و 33 ثانیه و 73 صدم ثانیه قهرمان شد و تیم زنجان و اصفهان دوم و سوم شدند.
 ٢١:٥٨ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
عرفان نادری ورزشکار آذربایجانشرقی به اردوی تیم ملی بیلیارد دعوت شد
عرفان نادری ورزشکار آذرشهری به اردوی تیم ملی بیلیارد اسنوکر دعوت شد. عرفان نادری پس از کسب مقام ششمی رقابتهای قهرمانی کشور در گلستان موفق شد جواز حضور در اردوی تیم ملی بیلیارد اسنوکر را کسب کند. تیم ملی بیلیارد اسنوکر ایران خود را برای حضور در رقابتهای سب پطرزبورگ روسیه آماده میکند.
 ٢١:١٦ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
سومین المپیاد ورزشی بانوان و دختران آذربایجانشرقی
میانه قهرمان رقابتهای تیراندازی با کمان شد
در پایان رقابتهای تیراندازی با کمان سومین المپیاد ورزشی بانوان و دختران آذربایجانشرقی تیم میانه به مقام نخست تیمی رسید. در پایان این رقابتها که با حضور 33 ورزشکار برتر استان در قالب 7 تیم در رشته ریکرو و کامپوند برگزار شد پس از تیم میانه ، تیم تبریز نائب قهرمان شد و تیم مرند سوم شد و شبستر چهارم شد. در بخش انفرادی فاطمه محتشمی از تبریز قهرمان شد و الهام فتح الله زاده از تبریز دوم شد و سپیده بهدری از میانه سوم شد.
 ٢١:١٥ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
12 ملی پوش اعزامی به مسابقات والیبال جهانی جوانان مشخص شد
آذربایجانشرقی در تیم ملی 2 نماینده دارد/امین اسماعیل نژاد و اکبر ولایی در رقابتهای جهانی مکزیک
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان 12 بازیکن اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان را انتخاب کرد و امین اسماعیل نژاد و اکبر ولایی 2 ملی پوش آذربایجانشرقی در رقابتهای جهانی مکزیک حضور خواهند داشت. مسابقات والیبال قهرمانی جوانان پسر جهان از 20 شهریورماه امسال به میزبانی مکزیک آغاز می شود. دکتر فرهاد نفرزاده سرمربی تیم ملی والیبال جوانان 12 بازیکن اعزامی به مسابقات جوانان جهان را به قرار زیر معرفی کرد:
 ٢١:١٤ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران کشور - تبریز
در روز دوم یک رکورد ملی شنای مسافت کوتاه زیر 15 سال کشور در تبریز شکست /برترین های 4 ماده دیگر معرفی شدند
در روز دوم رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران کشور در تبریز یک رکورد ملی شنای مسافت کوتاه زیر 15 سال کشور در تبریز شکسته شده و برترین های 4 ماده دیگر معرفی شدند. در روز دوم رقابتها در ماده 100 متر آزاد امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز توانست رکورد 56 ثانیه و 16 صدم ثانبه را ثبت و رکورد این ماده را در کشور در این رده سنی بهبود بخشد. در این ماده رادمهر ملکی از زنجان توانست به مقام دومی برسد و سید اریا خیابانی از قزوین در رده سومی ایستاد. در ماده 4 در 100 متر آزاد تیمی تیم اصفهان با زمان 4 دقیقه و 8 ثانیه و 35 صدم ثانیه اول شد و تیمهای قزوین و زنجان دوم و سوم شدند.
 ١٢:٥٢ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
علی کشفیا رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین آذربایجانشرقی:
کسب 50 مدال ورزشکاران آذربایجانشرقی در جشنواره فرهنگی ورزشی مهر رضوی حاصل استعدادیابی در استان بوده است
علی کشفیا رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین آذربایجانشرقی در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در تبیین دستاوردهای جشنواره مهر رضوی گفت : کسب 50 مدال ورزشکاران آذربایجانشرقی در جشنواره فرهنگی ورزشی مهر رضوی حاصل استعدادیابی در استان بوده است. وی تصریح کرد : برای حضور در جشنواره مهر رضوی هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین از اول سال 1394 اقدام به جذب ورزشکاران زیر 20 سال نمود که موفق شد تعداد 110 معلول جسمی و حرکتی (پسر- دختر) جذب کند که در تیر ماه سالجاری تعداد 85 نفر توسط کمیته پزشکی فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین کلاسبندی شدند و برحسب استعدادیابی معلولینی که توسط کارشناسان و مربیان هیات انجام شد در یکی از رشته های ورزش معلولین شروع به فعالیت ورزش کردند. کشفیا افزود : در اویل سال 94 با توجه به اهمیت موضوع استعدادیابی، کمیته ای در هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین استان کارهای عملیاتی خود را آغازکرد و در اولین گام در سال 1394 با هماهنگی هایی که با تربیت بدنی آموزش و پرورش انجام شدتعداد 100 دانش آموز در ورزشهای جانبازان و معلولین جذب شدند. وی در خصوص نتایج استان در این رقابتها گفت : این جشنواره با حضور 2000 ورزشکار در 17 رشته ورزشی برگزار و در این مسابقات استان آذربایجانشرقی با تعداد 9 تیم در غالب 75 ورزشکار، مربی، سرپرست، همراه (آقا، بانو) شرکت کرده بودند که حاصل آن کسب 5 مدال انفرادی و تیمی بود. وی اظهار داشت : در این جشنواره تیمهای ورزشی تیراندازی (دختر- پسر)، دوومیدانی (دختر- پسر)، شنا (دختر- پسر)، بوچیا (دختر- پسر)، تنیس با ویلچر (پسر)، دوچرخه سواری (پسر) شرکت کرده بودند.
 ١٠:٢١ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران کشور - تبریز
4رکورد ملی شنای مسافت کوتاه زیر 15 سال کشور در روز نخست در تبریز شکسته شد/ برترین های 5 ماده معرفی شدند
در روز نخست رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران زیر 15 سال کشور در تبریز 4 رکورد ملی شنای مسافت کوتاه زیر 15 سال کشور در تبریز شکسته شد و برترین های 5 ماده معرفی شدند. در ماده 200 متر آزاد امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز با زمان 2 دقیقه و 9 ثانیه و 40 صدم ثانیه اول شد و رادمهر ملکی از زنجان و علیرضا ملکی از نیل آموزش و پرورش تهران دوم و سوم شدند. در ماده 100 متر کرال پشت امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز با رکورد 1 دقیقه و 2 ثانیه و 97 صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد این ماده را در کشور که از آن رهام پیروانی با زمان 1 دقیقه و 4 ثانیه و 68 صدم ثانیه بود بهبود بخشید و علی فتحی از شهید شوشتری نیشابور دوم شد و سید آریا خیابانی از آموزش و پرورش تهران سوم شد. در ماده 200 متر پروانه امیر سینا حسنلو از زنجان با زمان 2 دقیقه و 26 ثانیه و 67 صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد ایران را ارتقا داد و متین فتحی از آموزش و پرورش تهران دوم شد و جواد صدقی از شهید شوشتری نیشابور در رده سومی ایستاد. در ماده 50 متر قورباغه علی سراوند از کرمانشاه اول شد و فرشید قناعتی از شهید شوشتری نیشابور دوم شد و علیرضا ملکی از آموزش و پرورش تهران سوم شد. در ماده 50 متر آزاد امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز دوباره رکورد ایران را در همین ماده شکست و با زمان 25 ثانیه و 74 صدم ثانیه قهرمان شد و رادمهر ملکی از زنجان و متین سهران از اصفهان سوم شد. در ماده 100 متر قورباغه علی سراوند از کرمانشاه با زمان 1 دقیقه و 15 ثانیه و 22 صدم ثانیه قهرمان شد و فرشید قناعتی از شهید شوشتری نیشابور دوم شد و علیرضا ملکی از نیل آموزش و پرورش تهران سوم شد. در ماده 200 متر کرال پشت علی فتحی از شهید شوشتری نیشابور با زمان 2 دقیقه و 20 ثانیه و 40 صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد ایران را در ماده 4 ثانیه بهبود بخشید و امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز نائب قهرمان شد و متین شجاعی از زنجان سوم شد.
 ٠٩:٠٠ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
دولت یازدهم از دیدگاه شخصیت ها
وزیر ورزش و جوانان : دولت تدبیر و امید بعد از هشت سال امید و نشاط را به مردم بازگرداند
خبرگزاری ایرنا در گزارشی به نظر خواهی از دکتر گودرزی و معاونان وزارت ورزش و جوانان درباره دولت یازدهم پرداخته است به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر محمود گودرزی در ارزیابی خود از دو سال عملکرد دولت یازدهم گفت :دولت تدبیر وامید با درایت سایه جنگ و تحریم راازکشور و ملت دور کرد و ناامیدی را به امید تبدیل کرد و پس ازهشت سال یاس و بی تدبیری، نشاط و امید احیا شد. در گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران همچنین نظر معاونان وزارت ورزش و جوانان به همراه دیگر شخصیت های سیاسی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی منتشر شده است رباب شهریان معاون اموربانوان نگاه متوازن به ورزش زنان و مردان را دستاورد مهم دولت یازدهم دانست و گفت :دولت تدبیر وامید با تدبیر و استفاده از خرد جمعی و سیاست های مشورتی و ایجاد فرصت های برابر برای زنان در عرصه ورزش بدور از نگاه تبعیضی زمینه های رشد ورزش زنان را فراهم کرده و با ایجاد انگیزه و کسب غرور و افتخارات در عرصه ورزش زنان امید را در دختران و زنان جامعه متبلور ساخته است
 ٠٨:٢٦ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
سونامی استفاده از مواد نیروزا و بی‌تفاوتی مسئولان/ مکمل‌های مرگ!
باوجود اینکه سال‌هاست متخصصان و کارشناسان در مورد استفاده ورزشکاران از مواد نیروزا در رشته‌های مختلف هشدار می‌دهند اما ظاهرا اراده کافی برای برخورد با واردکنندگان و فروشندگان این موارد وجود ندارد. به گزارش خبرنگار مهرو به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، استفاده از مواد نیروزا سال‌هاست که در اکثر رشته‌های ورزشی به یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان تبدیل شده و هشدارهای زیادی نیز در این مورد داده شده اما نه تنها از میزان استفاده از این مواد کاسته نشده بلکه رشد روز افزونی نیز داشته و هرازچندگاهی شاهد فوت یکی از این ورزشکاران هستیم. در این میان مرگ برخی ورزشکاران که از شهرت بیشتری برخوردارند مورد توجه قرار می‌گیرد و خبر آن در رسانه‌ها بازتاب زیادی دارد اما برخی هم که نام و نشانی ندارند در سکوت به خاک سپرده می شوند و مسئولی هم متوجه عمق فاجعه و سونامی استفاده از مواد نیروزا نمی شود.
 ٠٨:٢٣ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود در بازدید از فعالیتهای ورزشی در روستای کله گرد:
حفظ جمعیت روستایی منطقه با ایجاد فضاهای تفریحی/ لزوم توسعه و تعمیم ورزش در روستاها
رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود گفت: حفظ جمعیت روستایی سطح منطقه از اهمیت بسیاری برخوردار است و ایجاد فضاهای تفریحی یکی از علل عدم مهاجرت به شهرها شمرده می شود. به گزارش خبرنگار پیک هشترود، رئیس اداره ورزش و جوانان به همراه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود در ادامه بازدید از فعالیتهای ورزشی شامگاه روز دوشنبه از روستای کله گرد بازدید کردند. در این بازدید سیروس مقدمی رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود در بین جوانان روستائی ورزشکار گفت: حفظ جمعیت روستایی سطح منطقه از اهمیت بسیاری برخوردار است و ایجاد فضاهای تفریحی یکی از علل عدم مهاجرت به شهرها شمرده می شود. وی با اشاره به اینکه هشترود استعدادهای خوبی برای برگزاری المپیادهای ورزشی دارد، اظهار کرد: شور و نشاط در اقوام روستاهای مختلف منطقه وجود دارد که باید نسبت به ساماندهی جشنواره و فستیوال منطقه ‎ای اقدام شود.
 ٠٨:٢٠ - چهارشنبه ١١ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر فدراسیون دوومیدانی کشور:
هدف فدراسیون دوومیدانی با کمک هیاتهای ورزشی پایدار کردن دوومیدانی در کشور است
احسان مهاجر شجاعی دبیر فدراسیون دوومیدانی کشور در مجمع انتخابات هیات دوومیدانی آذربایجانشرقی گفت : هدف فدراسیون دوومیدانی با کمک هیاتهای ورزشی پایدار کردن دوومیدانی در کشور است . وی در این مجمع اظهار داشت : فدراسیون دوومیدانی یک چشم انداز برای دوومیدانی برای برنامه استراتژیک ترسیم شده که نیاز اصلی آن همراهی و اجرای شدن در هیاتهای دوومیدانی کشور است . دبیر فدراسیون دوومیدانی کشور اظهار داشت : هیات های دوومیدانی کشور میتوانند با اجرای این برنامه های راهبردی ، دوومیدانی کشور را به یک صورت پایدار و رو به جلو حرکت دهند. وی خواستار تقویت کمیته های مختلف در تمامی هیاتهای ورزشی شد و افزود : عملیاتی کردن کمیته ها و تخصصی تر شدن کمیته در هیاتهای ورزشی میتواند بسیاری از مشکلات فدراسیون را برطرف کند. مهاجر شجاعی افزود : یکی از نیازهای اصلی دوومیدانی درکشور ارتقاء سطح توان علمی مربیان است که در این زمینه بایستی مربیان تخصصی تر فعالیت کنند.
 ١٢:٥٦ - سه شنبه ١٠ شهريور ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

یادداشت و سخن روز

اوقات شرعی

آب و هوا

عناوین مهم خبری

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی با حسین رضایی بدمینتون باز طلایی آذربایجانشرقی دیدار و تجلیل کرد
توسعه ورزش همگانی و قهرمانی،ارتقای سلامت جسمی ، روانی و اجتماعی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی
رقابتهای شنای جام آذربایجان در 3 سال اخیر رشد مناسبی داشته است/ تبریز توانایی میزبانی تورنمنت های بین المللی شنا را دارد
سجاد هاشمي قهرمان دوی 400 متر و شهرداري تبريز تبریز قهرمان دوی 4 در 100 متر مدادی شد و سجاد پیرآیقرچمن به مدال برنز پرتاب دیسک دست یافت
رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران کشور در تبریز با قهرمان زنجان پایان یافت
عرفان نادری ورزشکار آذربایجانشرقی به اردوی تیم ملی بیلیارد دعوت شد
میانه قهرمان رقابتهای تیراندازی با کمان شد
آذربایجانشرقی در تیم ملی 2 نماینده دارد/امین اسماعیل نژاد و اکبر ولایی در رقابتهای جهانی مکزیک
در روز دوم یک رکورد ملی شنای مسافت کوتاه زیر 15 سال کشور در تبریز شکست /برترین های 4 ماده دیگر معرفی شدند
کسب 50 مدال ورزشکاران آذربایجانشرقی در جشنواره فرهنگی ورزشی مهر رضوی حاصل استعدادیابی در استان بوده است

ادارات ورزش وجوانان شهرستانها | ارتباط با ما | اطلاعات تماس كاركنان و مديران اداره کل

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به اداره كل تربيت بدني استان آذربايجان شرقي می باشد.  طراحی شده توسط سیستم مدیریت محتوای آریانیک.